20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

BIALE2

Jako dziecko nigdy nie przepadałam za białymi ścianami w mieszkaniu. Wydawały mi się takie mdłe i nijakie. Teraz jestem absolutnie zakochana w jasnych przestronnych wnętrzach, oraz w skandynawskim stylu.

Pin It

malarstwo4

Jako mała dziewczynka, i jako trochę starsza też, niekoniecznie przepadałam za tą formą dekoracji.  Pamiętam czasy, gdy idąc do kogoś w odwiedziny, oglądałam na ścianach zbiory różnych obrazów, obrazków,  oprawionych w ciężkie, pełne przepychu ramy, malowane zazwyczaj na złoto.  Kompletnie to do mnie nie przemawiało. Moje podejście do tego tematu zmieniło się z wiekiem, wiele lat później, gdy zrozumiałam, że obrazy też trzeba umieć dobrać do wnętrza.

Pin It

mieta1

Aby zmienić charakter wnętrza, niekoniecznie trzeba przeprowadzać remont generalny. Wystarczy zmienić detale i wnętrze jak nowe. Dziś w roli głównej mięta.

Pin It

8

Uwielbiam popiel. Uwielbiam biel. Oba te kolory wykorzystane przy aranżacji obojętnie jakiego wnętrza, poprostu nie mogą wypaść źle. Komponują się fenomenalnie i pomimo chłodnej tonacji, sprawiają, że wnętrze jest ciepłe i przytulne. 

Pin It

kompozycjeramek

Ciekawa aranżacja ścian, to nie tylko dodatek do całości, ale też kluczowy element nadający charakter wnętrzu. Jednym z najprostrzych, i najtańszych rozwiązań, na jakie możemy sobie pozwolić w tym temacie, są niewątpliwie kompozycje z różnego rodzaju ramek powieszonych na ścianach.

Pin It

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016