20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

kompozycjeramek

Ciekawa aranżacja ścian, to nie tylko dodatek do całości, ale też kluczowy element nadający charakter wnętrzu. Jednym z najprostrzych, i najtańszych rozwiązań, na jakie możemy sobie pozwolić w tym temacie, są niewątpliwie kompozycje z różnego rodzaju ramek powieszonych na ścianach.

To, co znajdzie się w ramce, to tak naprawdę Wasza inwencja twórcza, ramka wcale nie musi oznaczać jedynie obrazu czy zdjęcia. Jednym z bardzo ciekawych rozwiązań, jest wprowadzenie trójwymiarowości, umieszczenie wybranych elementów dekoracyjnych, którymi może być dosłownie wszystko. Grafika , dekoracja wykonana z waty, papieru, wycinanka, czy nawet niewielkich rozmiarów pomalowane kamyki, Trzeba tylko pamiętać o tym, by dobierać elementy dekoracyjne w taki sposób, by były spójne z charakterem pomieszczenia, w którym zostaną zaprezentowane. Taką dekorację, możemy wykorzystać także jako sprytny sposób zamaskowania mankamentów na ścianach, wiecie, plama czy coś tam innego. Ramki niekoniecznie muszą wisieć na ścianach. Jeśli posiadacie w domu niewykorzystane półki, to też można stworzyć na nich ciekawą kompozycję dekoracyjną. Poniżej kilka przykładów na to, jak niewielkim nakładem pracy, można uzyskać fantastyczne efekty wizualne korzystając z tego typu rozwiązań.

kompozycjeramek2

 Tak naprawdę, nie ma znaczenia, czy ramki będą identyczne, czy będą rozlokowane w identycznych odstępach pomiędzy sobą, czy będą przedstawiały tego samego typu treść. Ważnę, żeby całość była spójna i dopasowana do harmonii pomieszczenia.

kompozycjeramek3

Wykonanie naprawdę spójnej kompozycji tylko z pozoru jest takie proste, dlatego dla ułatwienia dorzucam jeszcze kilka proponowanych układów, w zależności od lokalizacji w jakiej chcecie umieścić tego typu dekoracje, z opisem wielkości wykorzystanych ramek.

<p">kompozycjeuklady

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016