20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

8

Uwielbiam popiel. Uwielbiam biel. Oba te kolory wykorzystane przy aranżacji obojętnie jakiego wnętrza, poprostu nie mogą wypaść źle. Komponują się fenomenalnie i pomimo chłodnej tonacji, sprawiają, że wnętrze jest ciepłe i przytulne. 

Mała kawalerka w centrum Bydgoszczy, została zaprojektowana w sposób niezwykle klarowny i prosty. Jest idealnym przykładem na to, jak niewielkim kosztem, możemy odmienić nasze wnętrze, i sprawić abyśmy poczuli się w nim naprawdę wyjątkowo. To jedno z takich mieszkań, do których naprawdę przyjemnie się wraca, a gdyby było moje, chyba wogóle nie chciałabym z niego wychodzić.

2

Przede wszystkim odpowiednio dobrana kolorystyka, to absolutny strzał w dziesiątkę. Pomimo małych gabarytów, wnętrze wygląda bardzo przejrzyście. A to za sprawą wielu dodatków w białym kolorze, które dają poczucie nieskazitelnej czystości, i rozjaśniają pomieszczenia. Uwielbiam napisy. Są fajną inspiracją, i świetnie sprawdzają się przy aranżacji jako element dekoracyjny. Nie tylko w ramkach, ale i na ścianie. 

3

4

6

7

9

5 

10

Jak dotąd, żadne inne wnętrze, nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak to. Hitem jest tutaj fakt, że tak naprawdę, nie dokonano tu niewiadomo jakiej rewolucji. To poprostu odpowiednio dobrane dodatki i kolorystyka robią naprawdę dobrą robotę.  No i może jeszcze te babeczki na stole. Kluczem do uzyskania spójności w architekturze wnętrz, jest wykorzystanie maksymalnie trzech odcieni bazowych. W tym wypadku mamy: popiel - ściany , biel - umeblowanie i dodatki , i delikatny akcent drewna - podłoga i parapety. Pomimo, że wnętrze jest mocno rozjaśnione przez białe umeblowanie oraz dodatki dekoracyjne, nie ma w nim przesadzonego uczucia sterylności. Tak. Jak już kupię sobie swoje mieszkanie, to napewno będę dążyła do uzyskania takiego efektu, jaki ma u siebie Pani Marta.

 

Zdjęcia zostały zeczerpnięte ze strony www.domplusdom.pl

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016