20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

BIALE2

Jako dziecko nigdy nie przepadałam za białymi ścianami w mieszkaniu. Wydawały mi się takie mdłe i nijakie. Teraz jestem absolutnie zakochana w jasnych przestronnych wnętrzach, oraz w skandynawskim stylu.

Drewniana podłoga, białe ściany, minimalizm. Do tego mogę dorzucić popiel, jakieś kolorowe dodatki. Dla mnie? cud miód, malina. Zdjęcia przedstawione poniżej, nie są mojego autorstwa. Jest to zbiór różnego rodzaju inspiracji zaczerpniętych z Internetu. Zarówno wnętrz, w których króluje biel, jak i dodatków idealnie do nich pasujących. Tak jak wspomniałam, zdjęcia nie są wykonane przeze mnie, tak więc ich jakość może być "różna" ale liczę, że nikt reklamacji składał nie będzie. Obecnie, większość osób zdecydowanych na biel we wnetrzu, bardzo często dobiera do niej "chłodne" dodatki i barwy. Jako architekt wnętrz niejednokrotnie spotkałam się z tą tendencją. Ja osobiście wolę pomieszczenia ocieplać, lubię, gdy atmosfera jest domowa i przytulna. To najpiękniejsze inspiracje jakie udało mi się znaleźć. Najpiękniejsze z tego względu, że jest na nich bardziej domowo i przytulnie. Patrzę na zdjęcia poniżej i choć przedstawiają tylko kawałek pomieszczenia to już wiem, że są wnętrza, w których chętnie zaszyłabym się na kilka godzin owinięta kocem, z kubkiem gorącej herbaty, i dobrą książką w ręce.

BIALE1

Biel przełamana ciepłymi dodatkami, kolorowym kocem, ozdobnymi poduszkami, drewnianą podłogą w ciepłym odcieniu, zestawienie idealne.

BIALE7

Uwielbiam takie aranżacje. Bije z nich niesamowita elegancja i klasa. Są bardzo stylowe, przyjemne dla oka, estetyczne. Biel wprowadza niezwykłą harmonię. Pomimo teoretycznego chłodu jaki nosi w sobie, ożywiona kolorowymi dodatkami, nie stworzy efektu zimna, a wręcz przeciwnie, jasne, przestronne, ciepłe, i estetyczne wnętrze. Biel jest uniwersalna. Do bieli pasuje wszystko. Jakikolwiek kolor zestawicie z bielą – będzie współgrał. Białe wnętrza mają jeden bardzo duży atut, którego żadnym innym kolorem nie uzyskacie – świeżość. Są jasne i przejrzyste. 

BIALE3

 

BIALE4

W takiej kuchni to chyba nawet bałagan będzie wyglądał schludnie. 

BIALE5

Białe wnętrza mają tę zaletę, że nawet spora ilość dodatków nie jest w stanie ich tak naprawdę "przytłoczyć"

BIALE6

Poniżej jeszcze kilka ciekawych wizualizacji.

BIALE8

BIALE10

BIALE11

To zestawienie zaledwie kilkunastu zdjęć, pokazuje jak ponadczasowym, i uniwersalnym rozwiązaniem jest zastosowanie bieli we wnętrzach. Żaden inny kolor nie da wam takiego efektu powiększenia i rozświetlenia wnętrza. No i ma jeszcze jedną niepodważalną zaletę, którą napewno docenia masa blogerów i vlogerów. Jest idealnym tłem do robienia zdjęć i vlogowania.

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016