20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

5TYPOWMEZCZYZN2

Nigdy nie chciałam mieć byle jakiego faceta. Zakładam, że Ty też nie. Zakładam też, że czytając ten artykuł dumnie stwierdzisz, że jeśli przypomina Ci to urywki ze swojego życia, to masz to już dawno za sobą. Ewentualnie, że Twojej drugiej połówki te zachowania w ogóle nie dotyczą.

Pin It

happy

Czy tego chcesz, czy nie, droga do bycia szczęśliwym  jest naprawdę krótka. I tak naprawdę, tylko od Ciebie zależy, czy będziesz nią podążać.

Pin It

SERCE

Związek między dwojgiem ludzi, zawsze kojarzył mi się z wzajemnym szacunkiem, wsparciem i zrozumieniem i zawsze też starałam się podchodzić do tego w taki sposób. Ostatnio jednak odnoszę wrażenie, że większość związków to emocjonalna przepychanka, w której kobieta jest tą stroną, mającą wymogi i zachcianki, a mężczyzna tym, który te zachcianki bezdyskusyjnie ma spełniać .

Pin It

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016