20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

powrott

Przez ponad pół roku blog pozostawał w stanie "uśpienia". W tym czasie, wydarzyło się tak dużo różnych sytuacji, które chcąc/nie chcąc, nałożyły się na siebie, i absorbowały mnie na tyle mocno czasowo, że inne sprawy zmuszona byłam odsunąć na drugorzędny tor.

Pin It

aplikacje3

Tych pięć aplikacji, naprawdę potrafi ułatwić życie. Aplikacje są praktyczne, a przede wszystkim są też zupełnie darmowe.

 

Pin It

dreambox

Na pewno wiele z Was kojarzy tak zwaną „Wishlistę” która często pojawia się na wielu blogach , a jeśli nie, to już Was uświadamiam. Wishlista, to taki zbór rzeczy, które marzą Wam się intensywnie od jakiegoś czasu, i które macie w swoich najbliższych zakupowych planach. Mowa oczywiście o rzeczach, które kupujemy dla naszej własnej przyjemności.

Pin It

lindseystirling

 

Jeśli potrafisz zagrać na skrzypcach – jesteś artystą. Jeśli potrafisz zagrać i jednocześnie zatańczyć – jesteś naprawdę dobrym artystą.  A jeśli do tego, potrafisz jeszcze stworzyć wokół siebie odpowiednią atmosferę i przyciągnąć uwagę nie tylko talentem artystycznym, ale samym sobą- Jesteś mistrzem. Tak. Lindsey Stirling to bezapelacyjnie i niepodważalnie stuprocentowa mistrzyni. 

 

Pin It

winia

Jak w prosty sposób zaoszczędzić pieniądze? To pytanie zadaje sobie chyba każdy z nas. Nie każdy może pozwolić sobie na regularne odkładanie większej kwoty pieniędzy,  co zrobić w takim wypadku? Jak oszczędzać?

Pin It

 

nowypocztek

I tak o to, powstała nowa, długo wyczekiwana, odświeżona strona Kreatywny Life Design, która po wielu miesiącach dezaktywacji odrodziła się niczym feniks z popiołów.

Pin It

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016