20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

 

nowypocztek

I tak o to, powstała nowa, długo wyczekiwana, odświeżona strona Kreatywny Life Design, która po wielu miesiącach dezaktywacji odrodziła się niczym feniks z popiołów.

Pozbyłam się starego szablonu, który straszył skuteczniej niż Valak W filmie "Obecność 2" a także starych treści, bo skoro ma to być początek czegoś nowego, to nowe musi być wszystko. Pierwszą tego typu stronę założyłam na portalu blog.pl już w latach licealnych, kiedy to modne było prowadzenie "blogowego pamiętnika" i która w zasadzie widnieje w sieci do dziś. Potem zmieniłam szablon na tyle, na ile pozwalały mi dostępne opcje, i nadałam stronie charakter bardziej lifestylowy. Jednak po krótkim czasie sam wygląd strony, brak możliwości przerobienia jej po swojemu, jak i pisanie pod cudzą domeną, nie dawało mi należytej satysfakcji, więc zrezygnowałam z tej opcji, i postanowiłam założyć włąsną.  

Tak oto powstał Kreatywny Life Design. Moja strona, pod moim własnym nazwiskiem, z własnym backgroundem.  Takie moje małe dziecko :) A każde dziecko jak wiadomo, wymaga odpowiedniego nakładu czasu i pracy ze strony rodzica aby mądrze rosło w siłę. Pracy było sporo, bo wykonanie całości projektu, wbrew pozorom nie jest takie proste. Zaczynając od ogólnego szablonu, przechodząc do rozmiaru czcionek, odstępów między wierszami, układu artykułów, kolorystyki, widgetów etc.
Ale wkońcu jest tutaj dokładnie tak, jak chciałam, aby było.

Znajdziecie tu między innymi: nowinki i tricki urodowe,inspiracje dotyczące róznych dziedzin życia, odrobinę architektury i stylu, i dużo dużo więcej. No i trochę moich mądrości - wiadomo.

Mam nadzieję,że będziecie tu wracać po więcej treści, i że dadzą Wam one tyle samo frajdy, ile mnie dało stworzenie tego miejsca.

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016