20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

lindseystirling

 

Jeśli potrafisz zagrać na skrzypcach – jesteś artystą. Jeśli potrafisz zagrać i jednocześnie zatańczyć – jesteś naprawdę dobrym artystą.  A jeśli do tego, potrafisz jeszcze stworzyć wokół siebie odpowiednią atmosferę i przyciągnąć uwagę nie tylko talentem artystycznym, ale samym sobą- Jesteś mistrzem. Tak. Lindsey Stirling to bezapelacyjnie i niepodważalnie stuprocentowa mistrzyni. 

 

lindseystirling2

 

Dla tych, którzy nie wiedzą kim jest ta niesamowita dziewczyna, Lindsey Stirling to skrzypaczka i tancerka w jednym.  W przeciwieństwie do skojarzeń większości osób, dla których skrzypce = nuda, muzyka klasyczna i tym podobne, tworzy ona utwory nowoczesne, skoczne i niesamowicie elektryzujące. Jeżdżąc przez ostatnie lata studiów na uczelnię do Katowic, nie wyobrażałam sobie wyruszyć samochodem w trasę bez jej muzyki. Młoda Amerykanka zasłynęła biorąc udział w znanym programie telewizyjnym America’s Got Talent, i w niedługim czasie zaczęła promować się w Internecie. 24 lutego odbył się koncert Lindsey Stirling w krakowskiej Arenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć z dwóch powodów. Po pierwsze kocham jej muzykę, a po drugie jeszcze nigdy w Arenie nie byłam, więc nadarzyła się idealna okazja.

Arena zrobiła na mnie wrażenie ogromne. Ale to, co pokazała Lindsey na scenie jest nie do pobicia!!

Pomijam fakt, że jej koncerty to niesamowite pokazy taneczne, idące w parze z grą na skrzypcach, bo to oczywista oczywistość, ale samo wrażenie jej jako człowieka, które potrafi wywołać u publiczności , które wywołała u mnie, jest po prostu nie do opisania. To jedna z takich osób, na które patrzysz i już wiesz „ -cholera, ale to niesamowity inspirujący człowiek”

Nie umiem tego inaczej nazwać, ale aura i klimat jaki ona potrafi stworzyć, jest po prostu fantastyczny. Zresztą co ja Wam będę gadać , posłuchajcie sami.

LINDSEY STIRLING - MASTER OF TIDES

 

Lindsey Stirling

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016