20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

powrott

Przez ponad pół roku blog pozostawał w stanie "uśpienia". W tym czasie, wydarzyło się tak dużo różnych sytuacji, które chcąc/nie chcąc, nałożyły się na siebie, i absorbowały mnie na tyle mocno czasowo, że inne sprawy zmuszona byłam odsunąć na drugorzędny tor.

 Był to też dla mnie czas, w którym postanowiłam wiele rzeczy przemyśleć i przewartościować, poukładać w końcu to, co niepoukładane, ale tak naprawdę na 100%. Tak dla samej siebie.  I wierzcie mi, taki „research” własnych wartości i przekonań, wbrew pozorom wcale nie jest tak prosty, jak mógłby się wydawać.  Tak po prawdzie, to jestem dopiero na początku tej drogi, ale o tym innym razem. 

Tym artykułem chciałam dać znać, że jestem, że żyję, i że o blogu pamiętam.  Na pewno nie jest  tak, że zrezygnowałam z niego na dobre, ale nie jestem w stanie określić, w jakiej częstotliwości artykuły będą pojawiały się na stronie. Pojawiać się będą na pewno, to Wam obiecuję. Przygotowanie tekstu to nie jest taka „hop-siup” sprawa, o czym wiedzą wszystkie osoby zajmujące się publikowaniem jakiejkolwiek treści własnej, ale postaram się w miarę możliwości czasowych nadrabiać zaległości.

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016