20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

chokery2

Moda na chokery powraca jak bumerang. Kiedyś najpopularniejsze były te z plastikowych czarnych żyłek, dziś powracają w różnych formach.  Obecnie to najgorętszy hit sezonu który od ubiegłorocznej jesieni staje się coraz bardziej popularny. Wiecie czemu choker piszemy przez „ch” ?

 Tych przez samo „h” raczej nie założymy sobie na szyję, no, chyba, że ktoś planuje jakiś „wypadek”. Mowa oczywiście o mniej lub bardziej designerskich wyższych stołkach barowych. Do niedawna zajmowałam się głównie tymi hokerami przez samo „h”, ale teraz skupmy się na tych, które piszemy przez „ch”.

Tego typu naszyjniki prezentują się kapitalnie zarówno do eleganckich jak i codziennych luźnych stylizacji.

Obecnie chokery trochę eweluowały z takich :

chokery1

 

Na takie:

chokery2

A także masę innych wykonanych z różnych materiałów i w różnorakiej kolorystyce.

Gdzie kupić?

W obecnej chwili chokery możemy już kupić chyba praktycznie w każdej z dostępnych znanych nam sieciówek odzieżowych. Producenci wyszli naprzeciw, bo za cenę +/- 35 zł oferują zestawy składające się z kilku rodzajów tych naszyjników.  Nie jest to duża kwota, ale nie dam Wam gwarancji, że wszystkie chokery z zestawu przypadną Wam do gustu. Ja już dwukrotnie miałam sytuację, w której kupiłam zestaw tylko dla jednego z nich. Patrząc, jak banalne jest wykonanie takiego naszyjnika, nasuwa się myśl, żeby zrobić go samemu, tym bardziej, że daje nam to możliwość wykonania dokładnie takiego, jak nam się podoba od A do Z i kosztuje to wtedy naprawdę grosze.

Nie wiem Jak Wy, ale ja zakochałam się w chokerach już tamtej jesieni, i może nie codziennie, ale naprawdę bardzo często ozdabiam sobie nimi szyję. 

chokery3

To oczywiście nie są wszystkie, bo tak jak wspominałam, zdażało mi się kupować zestaw, tylko dla jednego naszyjnika, jednak te lubię najbardziej i najczęściej z nich korzystam. 

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016