20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

KONTUROWKA1

Dziś przychodzę do  Was z mini-recenzją konturówki do ust marki WIBO. Konturówka jest uzupełnieniem wszystkim nam dobrze znanych matowych pomadek MILLION DOLLAR LIPS.

Na rynku pojawiła się chyba dosyć niedawno, bo matowych pomadek z tej serii używam już od dosyć dawna, a dopiero niedawno natknęłam się na ten produkt.

KONTUROWKA2

Konturówkę możemy nabyć w Rossmannie za około 14 zł. Na tą chwilę producent wypuścił trzy odcienie odpowiadające pomadkom nr: 1 , 6 oraz 5 czyli pierwszy ciemny nude, i dwa nowe odcienie. Jak widać czerwienie będą musiały jeszcze poczekać. Ja standardowo kupiłam jedynkę.

 konturowka33

Kolory są idealnie dopasowane do pomadek, nie odznaczają się, a sama kredka bardzo dobrze spełnia swoją rolę. Do tej pory miałam delikatny problem z idealnym wymalowaniem ust tymi pomadkami, a w zasadzie z samym konturem warg.  Zawsze gdzieś nie dociągnęłam, lub przeciągnęłam. Konturówka rozwiązała ten problem. Plusem konturówki jest fakt, że jest ona wykręcana. Dodatkowo, na drugim końcu mamy temperówkę, która pozwala nam ją jeszcze zaostrzyć według uznania.

KONTUROWKA4

Na ustach: Million Dollar Lips nr:1 

Myślę, że miłośniczki makijażu ust, pokochają ją tak samo, jak matowe pomadki. 

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016