20171004 205914

Założycielka marki i bloga kreatywnylifedesign.pl. Pasjonatka dobrego stylu, form pięknych i estetyki.

Kreatywny Life Design

 Fotografie znajdujące się na stronie Kreatywny Life Design są wykonane przeze mnie . Zdjęcia nabyte z innego źródła są opisane i podlinkowane. Zabrania się kopiowania zdjęć ze strony bez poinformowania , oraz bez pisemnej zgody.

***********

 

O CZYM JEST TEN BLOG:

Na blogu znajdziesz między innymi:

1. Główna tematyka - lifestyle.

2. Artykuły motywacyjne i porady.

3. tematy związane z modą i urodą.

4. Inspirujące wnętrza.

 

BBKREM1

Nigdy nie byłam jakimś szczególnym zwolennikiem tego typu produktów. Kupiłam go z czystej ciekawości. Pomyślałam, że fajnie będzie mieć jakiś lżejszy zamiennik podkładu.

Dość często maluję się bardzo delikatnie, lub prawie wcale, spokojnie wystarczą mi rzęsy które noszę od czterech lat i henna na pozostałości makijażu permanentnego na co dzień , ale chciałam  mieć coś, co można szybko nałożyć na buzię i zniwelować chociaż delikatnie, niedoskonałości cery. W zasadzie, ze wszystkich kremów BB, tylko ten zazwyczaj gdzieś tam obijał mi się o uszy. Dlatego, jak łatwo można się domyśleć, postawiłam na ten produkt.  I mogę stwierdzam, niestety, że szkoda było kasy.

BBKREM2

Drogi nie był,  około 15 zł żadne tam straszne pieniądze, no ale. Cóż. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Ten krem najwyraźniej nie jest dla mnie. Jestem nim cała umaziana, krem pozostawia smugi na mojej buzi. Odcieni też jakoś za wiele nie ma. Swego czasu były aż ... dwa. Teraz jak jest dokładnie nie wiem, ale też nie ma ich jakoś dużo więcej. Na zdjęciu ten, który ja wybrałam.

BBKREM3

Odcienie są głównie dobre dla ciepłych tonacji. Na obecną chwilę ratuję się mieszając go z podkładem,  jestem okropnym centusiem i nienawidzę marnotrawstwa, więc raczej go nie wyrzucę. Choć tak powinnam zrobić, i jeszcze  dać mu kopniaka w dupsko – gdyby takowe miał. Tak czy siak, dla mnie kosmetyk zbędny, nie robi nic prócz tego, że po nałożeniu wyglądamy gorzej – niż przed.

BBKREM4

Za piętnastaka możecie wypróbować, może Wam się sprawdzi, ale to raczej w przypadku cery bez jakichś niespodzianek czy rozszerzonych porów. Ja nie polecam

Pin It

Dodaj komentarz

Znajdź mnie na:

Kontakt

Jeśli chcesz do mnie napisać możesz skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Lub napisać bezpośrednio na kontakt@kreatywnylifedesign.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Kreatywny Life Design 2016